Официальный сервис-партнер AUDI
в Закарпатской области
 


 

 
 
Підготуй автомобіль до зими.
Компанія «Закарпат-Авто» повідомляє про старт вигідних пропозицій на сервісне обслуговування. З 1 листопада по 21 грудня 2013 р. кожен власник автомобіля AUDI може підготувати автомобіль до зимового періоду з суттєвою економією.

Ми пропонуємо обрати будь-який пакет послуг, який підійде саме Вам.

Перший пакет:

При проведенні шиномонтажу та при додатковому проведенні робіт по геометрії коліс, Вам надається знижка в розмірі 20% на виконання робіт.

Другий пакет:

Після безкоштовного огляду автомобіля, Ви можете придбати оригінальні запчастини AUDI з ексклюзивними знижками та гарантією на 2 роки.

Третій пакет:

При покупці та заміні повітряного, протипилового та паливного фільтрів, діє знижка 20% на покупку запасних частин та проведення робіт по їх заміні.

Чекаємо Вас за адресою:

м. Мукачево, вул. Лавківська 1/Б

тел.: (03131) 5-39-96

моб.: 050 372 89 59, 050 372 36 92

Сайт:  www.audi.zakarpatavto.com.ua  

Ми на Facebook: www.facebook.com/TovZakarpatAvto

Довідка:

Компанія «Закарпат-Авто» розпочала свою роботу на автомобільному ринку в Закарпатті в 2003 році. На теперішній час компанія є офіційним дилером з продажу нових автомобілів SKODA, MITSUBISHI, SEAT і LADA, а також єдиним сервіс-партнером AUDI в Закарпатській області. Вже протягом 10 років, компанія піклується про своїх клієнтів та постійно вдосконалює свій сервіс і роботу!

 


 
Новини Контакти
 
© "Закарпат-Авто".   Разработка сайта - CrafIT.com